III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości

Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości organizowany przez Akademię Kobiecej Przedsiębiorczości to cykliczne, coroczne wydarzenie skupiające przedsiębiorcze kobiety z całego kraju i zagranicy. To wydarzenie nie tylko dla kobiet prowadzących firmy, ale również dla tych, które myślą o nowej drodze biznesowej. Celem przedsięwzięcia jest dzielenie się wiedzą biznesową i ekonomiczną. Edukacja przedsiębiorczości w naszym regionie jest potrzebą społeczną, na którą Akademia odpowiada. Jaki będzie tegoroczny III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości? Kto i z jakim tematem pojawi się na scenie? Kiedy i gdzie spotkasz ekspertów z zakresu cyfrowej przedsiębiorczości?

 

Jaki będzie tegoroczny III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości?

Tegoroczny Kongres odbędzie się pod hasłem „Era cyfrowej przedsiębiorczości”. Kompetencje cyfrowe są kluczowe dla rozwoju przedsiębiorczości. Unia Europejska przygotowała na najbliższą dekadę wsparcie dla cyfrowych przedsiębiorstw. Zgodnie z kompasem cyfrowej dekady u UE będą rozwijane 4 najważniejsze kierunki. 

Kub bilet na Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości 

Dlatego organizatorzy postanowili skoncentrować się na „Erze cyfrowej przedsiębiorczości” oraz wesprzeć przedsiębiorcze kobiety i nie tylko w zdobyciu cyfrowych kompetencji oraz wdrożeniu nowoczesnych technologii cyfrowych w ich firmach.

 

Kto i z jakim tematem pojawi się na scenie? 

W tym roku wystąpią zaproszeni goście z całego kraju. Wśród Gości Specjalnych znajdą się eksperci IT, profesorowie najlepszych polskich uczelni technicznych oraz specjaliści od legislacji w zakresie transformacji cyfrowej.

Wysłuchacie 7 wartościowych prelekcji wygłoszonych przez najlepszych ekspertów z dziedziny biznesu, IT, sztucznej inteligencji, e-commerce, rozwoju, planowania wdrożeń technologii cyfrowych w firmach, skutecznego pisania w sieci, SEO czy zdrowia. Wszystkie tematy układają się w spójną całość i będą poruszane wokół tematu przewodniego tj. „Era cyfrowej przedsiębiorczości”

Szczegółowy program III Ogólnopolskiego Kongresu Kobiecej Przedsiębiorczości:

16:30 rejestracja uczestników

17:00 – 19:30 prelekcje 

19:30 – 20:15 panel dyskusyjny

20:15 – 20:45 niespodzianka

20:45 – 21:00 losowanie nagród
 

Tutaj jest Twój bilet

 

Kiedy i gdzie spotkasz ekspertów z zakresu cyfrowej przedsiębiorczości?

8 września 2022 roku w Krakowie odbędzie się III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości.

Spotykamy się w AC Hotel by Marriott. Z dala od ścisłego, zatłoczonego centrum Krakowa, znajdą Państwo miejsce, w którym czas płynie wolniej. To wspaniała lokalizacja obok krakowskich Błoń oraz unikatowa architektura hotelu w stylu europejskiego modernizmu z klasycznymi elementami i naturalnymi materiałami wykończenia wnętrz daje poczucie ekskluzywności. Hotel posiada swój storytelling i określa się go jako pierwszy w Polsce Resort City. 

 

Zaczynamy już od godz. 16:30 i będziemy dla Was do późnego wieczora.

 

Bilety w cenie:

Chcesz kupić tani bilet?

 

Patronat honorowy:

Prowadzone są rozmowy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego

Patronat Medialny:
Business Intelligence
Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji
Stowarzyszenie Dziennikarzy RP
Stowarzyszenie Kobiety i Wino
Prowadzone są rozmowy z portalami, rozgłośniami radiowymi i telewizyjnymi o zasięgu ogólnopolskim.


Strona internetowa wydarzenia