II OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA

Przedsiębiorczość wobec wyzwań XXI wieku

Cel naukowy konferencji


Czy jesteś gotowy, aby zmierzyć się z wyzwaniami XXI wieku?  Nasza konferencja to wyjątkowa okazja, aby spotkać się z najlepszymi studentami oraz innowatorami, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i inspiracją, aby wspólnie kształtować przyszłość.
Podczas wydarzenia czekają na Ciebie inspirujące prelekcje, które pozwolą Ci zgłębić tematykę przedsiębiorczości, innowacji oraz zrównoważonego rozwoju. Konferencja będzie okazją do poznania najnowszych trendów, technologii oraz strategii, które pomogą Ci skutecznie przekształcić swoje przedsięwzięcie w odpowiedź na rosnące wyzwania XXI wieku. Nadrzędnym celem naukowym konferencji jest przede wszystkinm przedstawienie przedsiębiorczości z perspektywy rozumowania młodych ludzi.

Materiały do pobrania:
Regulamin Konferencji

Konkurs na Prelegenta

Jeśli jesteś studentem/studentką i chcesz wziąć czynny udział w Konferencji to ten konkurs jest dla Ciebie! Co zrobić?
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 23.04.2023 r. i przesłać swoje przemówienie i/lub prezentację w formacie .pdf (opcjonalnie) na adres knpi.uek@gmail.com
Z wybranymi osobami skontaktujemy się drogą mailową. Studentom, którzy zostaną wybrani i będą czynnie uczestniczyć w naszej Konferencji Naukowej, zapewniamy:
- punkty do stypendium rektora,
- udział w ogólnopolskim wydarzeniu,
- zdobycie doświadczenia w wystąpieniach publicznych.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Link do programu i wydarzenia na Facebooku

Organizator
Partnerzy